BZX585B4V7 RSG
Артикул производителя:
BZX585B4V7 RSG
Производитель/Бренд:
Taiwan Semiconductor Corporation
Краткое описание:
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD523F
Производитель :
Current - Reverse Leakage @ Vr :
2.7 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) :
80 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Power - Max :
200 mW
Supplier Device Package :
SOD-523F
Tolerance :
±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
4.7 V