SZNZ8F4V3SMX2WT5G
- Артикул производителя:
- SZNZ8F4V3SMX2WT5G
- Краткое описание:
- 4.3V ZENER TIGHT TOLERANCE IN X2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 250 mW
- Tolerance :
- ±3.37%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 4.3 V