BZX884S-C2V7-QYL
- Артикул производителя:
- BZX884S-C2V7-QYL
- Краткое описание:
- SMALL SIGNAL BIPOLAR IN DFN PACK
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 20 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-882
- Power - Max :
- 365 mW
- Supplier Device Package :
- DFN1006BD-2
- Tolerance :
- ±7.41%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 2.7 V