BZX584B3V9-TP
Артикул производителя:
BZX584B3V9-TP
Производитель/Бренд:
Micro Commercial Co
Краткое описание:
DIODE ZENER 3.9V 150MW SOD523
Производитель :
Micro Commercial Co
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) :
90 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SC-79, SOD-523
Power - Max :
150 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-523
Tolerance :
±2.05%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
3.9 V