GDZ2V2B-HE3-08
Артикул производителя:
GDZ2V2B-HE3-08
Краткое описание:
DIODE ZENER 2.2V 200MW SOD323
Current - Reverse Leakage @ Vr :
120 µA @ 700 mV
Impedance (Max) (Zzt) :
100 Ohms
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power - Max :
200 mW
Tolerance :
±4%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
2.2 V