BZT52C39-E3-18
Артикул производителя:
BZT52C39-E3-18
Производитель/Бренд:
Vishay Dale Thin Film
Краткое описание:
DIODE ZENER 39V 410MW SOD123
Производитель :
Vishay Dale Thin Film
Current - Reverse Leakage @ Vr :
100 nA @ 29 V
Impedance (Max) (Zzt) :
50 Ohms
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
SOD-123
Power - Max :
410 mW
Supplier Device Package :
SOD-123
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
39 V