BZX84W-B3V9-QF
Артикул производителя:
BZX84W-B3V9-QF
Производитель/Бренд:
Nexperia USA Inc.
Краткое описание:
BZX84W-B3V9-Q/SOT323/SC-70
Производитель :
Nexperia USA Inc.
Current - Reverse Leakage @ Vr :
3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) :
90 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
SC-70, SOT-323
Power - Max :
275 mW
Supplier Device Package :
SOT-323
Tolerance :
±2.05%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
3.9 V