TLZ10D-GS18
Артикул производителя:
TLZ10D-GS18
Краткое описание:
DIODE ZENER 10V 500MW SOD80
Current - Reverse Leakage @ Vr :
40 nA @ 9.44 V
Impedance (Max) (Zzt) :
8 Ohms
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C
Power - Max :
500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
10 V