DDZX39F-13
Артикул производителя:
DDZX39F-13
Производитель/Бренд:
Diodes Incorporated
Краткое описание:
DIODE ZENER 39V 300MW SOT23
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 30 V
Impedance (Max) (Zzt) :
85 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max :
300 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOT-23-3
Tolerance :
±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
39 V