1SMB3EZ43-AU_R2_000A1
- Артикул производителя:
- 1SMB3EZ43-AU_R2_000A1
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- GLASS PASSIVATED JUNCTION SILICO
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 nA @ 32.7 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 33 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Power - Max :
- 3 W
- Supplier Device Package :
- SMB (DO-214AA)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 43 V