HPZR-C23-QX
- Артикул производителя:
- HPZR-C23-QX
- Краткое описание:
- HPZR-C23-Q/SOD123W/SOD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 20 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 35.51 Ohms
- Operating Temperature :
- 175°C (TJ)
- Power - Max :
- 682 mW
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1 V @ 100 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 23 V