HPZR-C12-QX
- Артикул производителя:
- HPZR-C12-QX
- Краткое описание:
- HPZR-C12-Q/SOD123W/SOD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 2.5 µA @ 10 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 21.2 Ohms
- Operating Temperature :
- 175°C (TJ)
- Power - Max :
- 682 mW
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1 V @ 100 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 12 V