HPZR-C15-QX
- Артикул производителя:
- HPZR-C15-QX
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- HPZR-C15-Q/SOD123W/SOD2
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 13 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 25.97 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 175°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123W
- Power - Max :
- 682 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-123W
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1 V @ 100 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 15 V