HPZR-C15X
- Артикул производителя:
- HPZR-C15X
- Краткое описание:
- HPZR-C15/SOD123W/SOD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 13 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 25.97 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 962 mW
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1 V @ 100 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 15 V