PZ1AH9V1B-AU_R1_000A1
- Артикул производителя:
- PZ1AH9V1B-AU_R1_000A1
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 10 µA @ 5 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 4 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 1 W
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 9.1 V