BZX38450-C3V3-QX
Артикул производителя:
BZX38450-C3V3-QX
Краткое описание:
BZX38450-C3V3-Q/SOD323/SOD2
Current - Reverse Leakage @ Vr :
7.5 µA @ 1.5 V
Impedance (Max) (Zzt) :
100 Ohms
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TA)
Power - Max :
300 mW
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
3.3 V