BZT52-B39-AU_R1_000A1
Артикул производителя:
BZT52-B39-AU_R1_000A1
Производитель/Бренд:
Panjit International Inc.
Краткое описание:
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Производитель :
Panjit International Inc.
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
100 nA @ 29 V
Impedance (Max) (Zzt) :
90 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-123
Power - Max :
410 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-123
Tolerance :
±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
39 V