BZT52-C39-AU_R1_000A1
Артикул производителя:
BZT52-C39-AU_R1_000A1
Производитель/Бренд:
Panjit International Inc.
Краткое описание:
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
Производитель :
Panjit International Inc.
Current - Reverse Leakage @ Vr :
100 nA @ 29 V
Impedance (Max) (Zzt) :
90 Ohms
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-123
Power - Max :
410 mW
Supplier Device Package :
SOD-123
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
39 V