M80-FC21068F2-0150L
- Артикул производителя:
- M80-FC21068F2-0150L
- Краткое описание:
- CBL J-TEK FMALE 10POS 150MM
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)