KDZLVTFTR91
Артикул производителя:
KDZLVTFTR91
Производитель/Бренд:
Kionix Inc.
Краткое описание:
DIODE ZENER 91V 1W SOD123FL
Производитель :
Kionix Inc.
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
5 µA @ 69 V
Impedance (Max) (Zzt) :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C
Package / Case :
SOD-123F
Power - Max :
1 W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-123FL
Tolerance :
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
91 V