BZM55C33-TR3
- Артикул производителя:
- BZM55C33-TR3
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 33V 500MW MICROMELF
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 24 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 220 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C
- Power - Max :
- 500 mW
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.5 V @ 200 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 33 V