UMPC-02-L-18-M-12.0-1
Артикул производителя:
UMPC-02-L-18-M-12.0-1
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
CBL ASSEM MPOWER 2POS 18AWG 12"
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
1.00' (304.80mm)