SMAZ10-TP
- Артикул производителя:
- SMAZ10-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 10V 1W DO214AC
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 1 µA @ 7.6 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 4 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Package / Case :
- DO-214AC, SMA
- Power - Max :
- 1 W
- Supplier Device Package :
- DO-214AC (SMAJ)
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.2 V @ 200 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 10 V