KDZLVTFTR75
- Артикул производителя:
- KDZLVTFTR75
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 75V 1W SOD123FL
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 57 V
- Operating Temperature :
- 150°C
- Power - Max :
- 1 W
- Supplier Device Package :
- SOD-123FL
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 75 V