YDZVFHTR18
Артикул производителя:
YDZVFHTR18
Производитель/Бренд:
Kionix Inc.
Краткое описание:
DIODE ZENER 18V 500MW TUMD2M
Производитель :
Kionix Inc.
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
10 µA @ 13 V
Impedance (Max) (Zzt) :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
2-SMD, Flat Lead
Power - Max :
500 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
TUMD2M
Tolerance :
±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
18 V