TDZVTR5.1
- Артикул производителя:
- TDZVTR5.1
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2M
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 10 µA @ 1.5 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 2-SMD, Flat Lead
- Power - Max :
- 500 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- TUMD2M
- Tolerance :
- ±9.8%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 5.1 V