TFZVTR2.4B
- Артикул производителя:
- TFZVTR2.4B
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 2.4V 500MW TUMD2M
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 120 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 500 mW
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 2.4 V