UDZSTE-172.4B
- Артикул производителя:
- UDZSTE-172.4B
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 2.4V 200MW UMD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 120 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 200 mW
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- UMD2
- Tolerance :
- ±4%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 2.4 V