ZMM51R13
- Артикул производителя:
- ZMM51R13
- Производитель/Бренд:
- Diotec Semiconductor
- Краткое описание:
- ZENERDIODE,SOD-80,51V,0.5W,5%
- Производитель :
- Diotec Semiconductor
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 39 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 125 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
- Power - Max :
- 500 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-80C
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 51 V