BZV49-C75,115
- Артикул производителя:
- BZV49-C75,115
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 75V 1W SOT89
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 50 nA @ 52.5 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 255 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 1 W
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1 V @ 50 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 75 V