KDZLVTR75
- Артикул производителя:
- KDZLVTR75
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 75V 1W PMDU
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 57 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 250 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 1 W
- Supplier Device Package :
- PMDU
- Tolerance :
- ±6%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 75 V