ZMY75-GS18
- Артикул производителя:
- ZMY75-GS18
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 75V 1W DO213AB
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 nA @ 56 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 160 Ohms
- Operating Temperature :
- 175°C
- Power - Max :
- 1 W
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 75 V