UFZVTE-174.7B
- Артикул производителя:
- UFZVTE-174.7B
- Краткое описание:
- 500MW 4.7V, SOD-323FL, SMALL AND
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 25 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 500 mW
- Product Status :
- Active
- Tolerance :
- ±2.78%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 4.7 V