BZX84C9V1LYFHT116
Артикул производителя:
BZX84C9V1LYFHT116
Производитель/Бренд:
Kionix Inc.
Краткое описание:
250MW, 9.1V, SOT-23, AUTOMOTIVE
Производитель :
Kionix Inc.
Current - Reverse Leakage @ Vr :
500 nA @ 6 V
Impedance (Max) (Zzt) :
15 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max :
250 mW
Supplier Device Package :
SOT-23
Tolerance :
±6.04%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
9.1 V