CDZT2RA7.5B
- Артикул производителя:
- CDZT2RA7.5B
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 nA @ 4 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 30 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- SOD-923
- Power - Max :
- 100 mW
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- VMN2
- Tolerance :
- ±2%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 7.5 V