BZX8850S-C3V3-QYL
Артикул производителя:
BZX8850S-C3V3-QYL
Краткое описание:
BZX8850S-C3V3-Q/SOD882BD/XSON2
Current - Reverse Leakage @ Vr :
7.5 µA @ 1.5 V
Impedance (Max) (Zzt) :
100 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-882
Power - Max :
365 mW
Supplier Device Package :
DFN1006BD-2
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
3.3 V