TFZVTR2.2B
Артикул производителя:
TFZVTR2.2B
Производитель/Бренд:
Kionix Inc.
Краткое описание:
DIODE ZENER 2.2V 500MW
Производитель :
Kionix Inc.
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
120 µA @ 700 mV
Impedance (Max) (Zzt) :
120 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C
Package / Case :
2-SMD, Flat Lead
Power - Max :
500 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
TUMD2M
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
2.2 V