BZX58550-C13-QX
Артикул производителя:
BZX58550-C13-QX
Краткое описание:
BZX58550-C13-Q/SOD523/SC-79
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 9.8 V
Impedance (Max) (Zzt) :
30 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
SC-79, SOD-523
Power - Max :
300 mW
Supplier Device Package :
SOD-523
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
13 V