BZX84C11W-7-F
Артикул производителя:
BZX84C11W-7-F
Производитель/Бренд:
Diodes Incorporated
Краткое описание:
DIODE ZENER 11V 200MW SOT323
Производитель :
Diodes Incorporated
Current - Reverse Leakage @ Vr :
100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) :
20 Ohms
Operating Temperature :
-65°C ~ 125°C
Package / Case :
SC-70, SOT-323
Power - Max :
200 mW
Supplier Device Package :
SOT-323
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
11 V