EDZVFHT2R2.2B
- Артикул производителя:
- EDZVFHT2R2.2B
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 2.2V 150MW EMD2
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 120 µA @ 700 mV
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-79, SOD-523
- Power - Max :
- 150 mW
- Product Status :
- Not For New Designs
- Supplier Device Package :
- EMD2
- Tolerance :
- ±4.32%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 2.2 V