UFZVTE-173.9B
- Артикул производителя:
- UFZVTE-173.9B
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 3.9V 500MW UMD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 50 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 500 mW
- Product Status :
- Active
- Tolerance :
- ±3.6%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 3.9 V