CDZVT2R2.4B
- Артикул производителя:
- CDZVT2R2.4B
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 2.4V 100MW VMN2M
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 120 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C
- Package / Case :
- 2-SMD, Flat Lead
- Power - Max :
- 100 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- VMN2M
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 2.4 V