BZX38450-C24X
- Артикул производителя:
- BZX38450-C24X
- Краткое описание:
- BZX38450-C24/SOD323/SOD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 50 nA @ 18.2 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 70 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 300 mW
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 24 V