BZX38450-C43-QF
- Артикул производителя:
- BZX38450-C43-QF
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- BZX38450-C43-Q/SOD323/SOD2
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 50 nA @ 32.6 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 150 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Max :
- 300 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 43 V