BZT03C51-TAP
- Артикул производителя:
- BZT03C51-TAP
- Краткое описание:
- TVS DIODE 43VWM 70.8VC SOD57
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 1 µA @ 39 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 60 Ohms
- Operating Temperature :
- 175°C (TJ)
- Power - Max :
- 1.3 W
- Tolerance :
- ±5.88%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.2 V @ 500 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 51 V