BZX84C4V3LYFHT116
- Артикул производителя:
- BZX84C4V3LYFHT116
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- 250MW, 4.3V, SOT-23, AUTOMOTIVE
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 3 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 90 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
- Power - Max :
- 250 mW
- Supplier Device Package :
- SOT-23
- Tolerance :
- ±6.98%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 4.3 V