TCMD-20-T-12.00-01-N
- Артикул производителя:
- TCMD-20-T-12.00-01-N
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CABLE ASSEM 2MM 40POS M-F 12"
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 40
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)