BZX8850S-C13-QYL
Артикул производителя:
BZX8850S-C13-QYL
Краткое описание:
BZX8850S-C13-Q/SOD882BD/XSON2
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 9.8 V
Impedance (Max) (Zzt) :
30 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Power - Max :
365 mW
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
13 V