BZX884S-B39-QYL
Артикул производителя:
BZX884S-B39-QYL
Производитель/Бренд:
Nexperia USA Inc.
Краткое описание:
BZX884S-B39-Q/SOD882BD/XSON2
Производитель :
Nexperia USA Inc.
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 27.3 V
Impedance (Max) (Zzt) :
130 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
SOD-882
Power - Max :
365 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
DFN1006BD-2
Tolerance :
±2.05%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
39 V