BZX884S-B51-QYL
Артикул производителя:
BZX884S-B51-QYL
Краткое описание:
BZX884S-B51-Q/SOD882BD/XSON2
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 35.7 V
Impedance (Max) (Zzt) :
180 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Power - Max :
365 mW
Tolerance :
±1.96%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
51 V